Etkinlikler

4. Uluslararası Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı Kongresi

Etkinlik Detayları
Gun Tarih Yer Hatırlatıcı
1 02 April 2020 - 00:00 Concorde Luxury Resort

4. Uluslararası Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı Kongresi 2020 Veteriner Hekimlikte Bahar Günleri 7

Sevgili Meslektaşlarımız,

2014 yılında “Veteriner Hekimlikte Bahar Günleri 1” ile başlayan ve gelenek haline dönüştürdüğümüz Kıbrıs adasının güzel mevsimi Bahar’da buluşma ve mesleğimiz adına bilimsel tartışmalar yapma arzumuz ve niyetimiz 02-05 Nisan 2020 tarihleri arasında Kıbrıs Concorde Luxury Resort Otel’de yapılacak olan “ 4. Uluslararası Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı Kongresi” ile “Veteriner Hekimlikte Bahar Günleri 7” olarak devam ediyor. 2017 yılında tartışmaya başladığımız çiftlik hayvanlarındaki fertilite ve meme sağlığı başlıklı konuların güncel bir bakış açısı ile irdelendiği, bilimselliği pratikle birleştirecek olan toplantımızda “Cennete Açılan Pencere” Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde sizlerle olmak en büyük dileğimiz.

Kongre hakkında daha fazla bilgi için http://www.yduveterinerkongresi.com/ isimli internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Çiftlik hekimliğine ilişkin bilgilerinizi bilimsel anlamda güncelleyerek, dağarcığınızda klinik çalışmalarınızda pratik olarak kullanabileceğiniz bilgiler ile dönmenizi amaçladığımız bu toplantıda sosyal paylaşımı bol, mutlu ve güzel günler geçirmenizi dileyerek sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Selim Aslan
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı